Bundesliga 2021-22: Permbledhja-ritransmetim
Bundesliga 2021-22: Permbledhja-ritransmetim

Bundesliga 2021-22: Permbledhja-ritransmetim

Java e 14-t. Golat dhe emocionet e ndeshjeve te kampionatit gjerman te futbollit per sezonin 2021-22. Bajern Munih kampione ne fuqi. Koment: ARNOLD KOVAƇI