Eredivisie 2021-22: Permbledhje-ritransmetim
Eredivisie 2021-22: Permbledhje-ritransmetim

Eredivisie 2021-22: Permbledhje-ritransmetim

Java e 32-t. Golat dhe emocionet e ndeshjeve te kampionatit holandez te futbollit per sezonin 2021-22. Ajaks kampione ne fuqi. Koment: Ermal MUSKAJ