EXPO 2020 DUBAI SALMAN KHAN DA-BANGG, THE TOUR RE-LOADED
EXPO 2020 DUBAI SALMAN KHAN DA-BANGG, THE TOUR RE-LOADED

EXPO 2020 DUBAI SALMAN KHAN DA-BANGG, THE TOUR RE-LOADED

Ekspozita më e madhe në botë sjell shkëlqimin dhe arritjet njerëzore. Da-bangg: The Tour Re-Loaded "në Expo 2020 Dubai! Bollywood ngjit në skenën më magjike yjet e tij si Salman Khan, Sonakshi Sinha, Disha Patani, Pooja Hegde, Aayush Sharma, Saiee Manjrekar, Guru Randhawa, Kamaal Khan dhe Maniesh Paul! Një spektakël me këngë e kërcime si asnjëherë tjetër. Yjet e Bollywood shkëlqejnë në Expo 2020