La Liga 2021-22: Permbledhje-ritransmetim
La Liga 2021-22: Permbledhje-ritransmetim

La Liga 2021-22: Permbledhje-ritransmetim

Java e 16-t. Golat dhe emocionet e ndeshjeve te kampionatit spanjoll te futbollit per sezonin 2021-22. Atletiko Madrid kampione ne fuqi. Koment: Kristo THOMA