Manchester United-Manchester City (Kupa e Anglisë 2020-21) -ritransmetim
Manchester United-Manchester City (Kupa e Anglisë 2020-21) -ritransmetim

Manchester United-Manchester City (Kupa e Anglisë 2020-21) -ritransmetim

Gjysmëfinalet e Kupës së Ligës angleze për sezonin 2020-21. Dy edicionet e fundit të dominuara nga Mancester Siti, në kërkim të trofeut të tretë dhe të tetin në histori, për të arritur Liverpulin në krye të listës së fituesve