Zëri i Amerikës-drejtpërdrejt
Zëri i Amerikës-drejtpërdrejt

Zëri i Amerikës-drejtpërdrejt

Lajme, SHBA, 2023. Zëri i Amerikës, emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ditari transmetohet çdo ditë në orën 18:00 në RTSH2